-15%






Датчик руху ЄВРОСВІТ SP-01 120°/360° IP65, білий, для вулиці, 8 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху зовнішній вбудований ЄВРОСВІТ SP-01 120°/360° Білий
SP-01 — датчик руху, призначений для управління освітленням всередині та зовні будівель. Він має пиловологозахист IP65 та клас захисту 3.
Ключові характеристики
- Кут виявлення: 120° / 360°
- Максимальна відстань виявлення: 6-8 метрів
- Висота монтажу: 1,8-4 м
- Максимальне навантаження: 1200 Вт
- Час спрацьовування: від 10 сек. до 8 хв.
- Напруга: 220 В
- Живлення: Мережа 220В
- Колір: Білий
- Гарантійний термін: 36 місяців
- Висота: 24 см
- Ширина: 36 см
- Дальність виявлення руху: 8 м
- Захист обладнання від води та пилу: IP65
- Максимальна робоча температура: 40 °C
- Мінімальна робоча температура: -20 °C
- Температурний сенсор: Ні
- Кут огляду: 360°
Додаткова інформація
Датчик SP-01 дозволяє розміщувати пристрої біля сходів, дверей, доріжок, підвалів тощо. Всередині SP-01 знаходяться детектори, які визначають день і ніч. У момент виявлення руху датчик спрацьовує і вмикає світло. Після вимкнення світла пристрій переходить у стан спостереження.
Важливо!
- Уникайте наведення детектора на предмети з сильно відбиваючими поверхнями, такі як дзеркала.
- Уникайте установки датчика поблизу джерел тепла, таких як вентиляційне обладнання, блоки кондиціонування, освітлювальні прилади тощо.
- Уникайте наведення детектора на предмети, які можуть рухатися під вітром, такі як штори або високі рослини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Кут огляду | 360 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Температурний сенсор | Ні |
| Ширина | 36 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: від 271,15 ₴

