-15%










Датчик руху настінний ЄВРОСВІТ SW-02, кут 180° IP44, для вулиці та приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний датчик руху ЄВРОСВІТ SW-02 180° Білий
SW-02 — датчик руху, призначений для управління освітленням усередині та зовні будівель. Він має пиловологозахист IP44 і клас захисту 3.
Ключові характеристики
- Кут виявлення: 180°
- Максимальна відстань виявлення: 11 метрів
- Висота монтажу: 1,8-2,5 м
- Максимальне навантаження: 1200 Вт
- Час спрацьовування: від 10 сек. до 7 хв.
- Необхідний стан: пристрій має бути постійно ввімкненим
Детальні технічні дані
- Висота: 100 мм
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Дальність виявлення руху: 12 м
- Довжина: 86 мм
- Захист обладнання від води і пилу: IP44
- Максимальна робоча температура: 40°C
- Мінімальна робоча температура: -10°C
- Потужність: 1200 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Температурний сенсор: Ні
- Тип датчика: Вбудований
- Кут огляду: 180°
- Ширина: 75 мм
Важливо! Уникайте націлювання детектора на предмети з сильно відображаючими поверхнями, такі як дзеркала тощо. Уникайте встановлення датчика поблизу джерел тепла, таких як вентиляційне обладнання, блоки кондиціонування, освітлювальні прилади тощо. Уникайте націлювання детектора на предмети, які можуть рухатися під вітром, такі як штори, високі рослини тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Довжина | 86 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Кут огляду | 180 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Температурний сенсор | Ні |
| Тип датчика | Вбудований |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: від 262,65 ₴



