-15%










Датчик руху ЕВРОСВІТ SO-01 360° Чорний для приміщень, IP20, до 6 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху накладний ЄВРОСВІТ SO-01 360° Чорний
Якщо ви в пошуках якісного датчика руху для дому або будь-якого іншого приміщення, то ця модель для вас!
Ключові характеристики
- Корпус чорного кольору з якісного пластику універсально впишеться в інтер'єр.
- Горизонтальний кут сканування - 360°.
- Можливість регулювання часу роботи та рівня освітленості.
- Дальність спрацьовування до 6 метрів.
- Легкість установки.
Докладні технічні дані
- Висота: 60 мм
- Ширина: 115 мм
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Дальність виявлення руху: 12 м
- Захист обладнання від води та пилу: IP20
- Максимальна робоча температура: 40°C
- Мінімальна робоча температура: -10°C
- Потужність: 1200 Вт
- Напруга: 220 В
- Живлення: Мережа 220В
- Способи установки: Горизонтальний
- Температурний сенсор: Немає
- Кут огляду: 360°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Кут огляду | 360 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Способи установки | Горизонтальний |
| Температурний сенсор | Ні |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: від 296,65 ₴



