-15%


Лампа світлодіодна ЄВРОСВІТ 25Вт E27 4200K для промислових приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високопотужна ЄВРОСВІТ 25Вт 4200К (VIS-25-E27)
Характеристики товару
Світлодіодна лампа високопотужна ЄВРОСВІТ — це ідеальний вибір для освітлення, який забезпечує яскраве і якісне світло з потужністю 25 Вт та кольором світіння 4200K.
Технічні дані
- Потужність: 25 Вт
- Колір світіння: денне світло (4200K)
- Цоколь: E27
- Світловий потік: 2500 Лм
- Гарантія: 12 місяців
- Клас енергоспоживання: A+
- Напруга живлення: 150-300 V
- Виробник: Євросвіт
- Довжина: 161 мм
- Ширина: 95 мм
- Товщина: 161 мм
- Термін служби: 25000 годин
- Тип: світлодіодні лампи
- Кут розсіювання: 210 °
- Форма лампочки: циліндрична
- Еквівалентна потужність лампи розжарювання: 250 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 250 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: від 118,15 ₴

