-15%


Світлодіодна лампа ЄВРОСВІТ 30Вт E27 6400К, високомужна для промислових приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високої потужності EUROSVIT 30Вт 6400К (VIS-30-E27)
Світлодіодна лампа високої потужності EUROSVIT 30Вт 6400К (VIS-30-E27) обирають для приміщень, де потрібно багато світла: у класі, майстерні, складі, цеху заводу.
Чому обирають потужні світлодіодні лампи? Світлодіодна лампа високої потужності EUROSVIT 30Вт 6400К (VIS-30-E27) видає світловий потік 3000 Лм – такий же, як лампа розжарювання на 300 Вт. Вона підходить для рівномірного освітлення великого простору або яскравого підсвічування робочої поверхні.
Переваги моделі
- Універсальна – цоколь E27 один із найпоширеніших, вам не потрібні додаткові перехідники.
- Економічна – вартість світильника не бюджетна, але лампа споживає у 10 разів менше електрики, ніж лампа розжарювання.
- Екологічна – пристрій працює до 25000 годин при нормальній експлуатації та стабільній електромережі, ви змінюєте лампочки рідше і зменшуєте кількість відходів.
Технічні характеристики
- Гарантійний строк: 12 місяців
- Максимальна кольорова температура: 6400 K
- Максимальне робоче напруження: 300 V
- Мінімальне робоче напруження: 150 V
- Потужність: 30 W
- Напруга: 220 V
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип цоколя: Різьба E27
- Кут світіння: 210°
- Форма лампочки: Циліндрична
- Колір світіння: Холодний білий
- Еквівалентна потужність лампи розжарювання: 300 W
- Термін служби ламп: 25000 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 300 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 300 В |
| Мінімальна робоча напруга | 150 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 25000 |
- Ціна: від 143,65 ₴

