-10%


Світлодіодна лампа ЕВРОСВІТ 30Вт E27 4200К - Високомірна освітленість 3000 Лм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високопотужна ЄВРОСВІТ 30Вт 4200К (VIS-30-E27)
Характеристики товару
Лампа світлодіодна високопотужна ЄВРОСВІТ 30Вт 4200К (VIS-30-E27) призначена для створення яскравого та комфортного освітлення в приміщеннях.
Докладні технічні дані
- Потужність: 30 Вт
- Колір світіння: денне світло (4200K)
- Цоколь: E27
- Світловий потік: 3000 Лм
- Гарантія: 12 місяців
- Клас енергоспоживання: A+
- Напруга живлення: 150-300 V
- Виробник: Євросвіт
- Довжина: 100 мм
- Ширина: 100 мм
- Товщина: 185 мм
- Термін служби: 25000 годин
- Кут розсіювання: 210 °
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 300 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 300 В |
| Мінімальна робоча напруга | 150 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 25000 |
- Ціна: від 152,10 ₴

