-15%


Світлодіодна лампа ЕВРОСВІТ 40Вт 6400К E27 для промислових приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високопотужна ЄВРОСВІТ 40Вт 6400К (VIS-40-E27)
Світлодіодну лампу високопотужну ЄВРОСВІТ 40Вт 6400К (VIS-40-E27) використовують для освітлення залів, гаражів, складських приміщень, промислових підприємств. Вона дає яскраве холодне світло і не спотворює кольори. Обирайте потужні світлодіодні лампи в магазині виробника. Лампа світлодіодна високопотужна ЄВРОСВІТ 40Вт 6400К (VIS-40-E27) підходить для освітлення магазинів і майстерень. Вона не випромінює ультрафіолет, який псує та знебарвлює матеріали.
Переваги моделі
- Енергоефективність – лампа споживає в 10 разів менше електрики, ніж аналогічні за потужністю лампи розжарювання.
- Надійність – завод-виробник перевіряє якість комплектуючих і зборки, і надає сертифікати якості на всі товари.
- Економічність – при нормальній експлуатації та стабільній електромережі лампа працює до 5 років без заміни та обслуговування.
Технічні характеристики
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Максимальна кольорова температура: 6400K
- Максимальна робоча напруга: 255V
- Мінімальна робоча напруга: 165V
- Потужність: 40Вт
- Напруга: 220V
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип патрона: Різьба E27
- Кут світіння: 210°
- Форма лампочки: Циліндрична
- Колір світіння: Холодний білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: від 211,65 ₴

