-15%




Світлодіодна лампа ЄВРОСВІТ 40Вт E40 6400K для промислових приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високомощна ЄВРОСВІТ 40Вт 6400К (VIS-40-E40)
Світлодіодну високомощну лампу ЄВРОСВІТ 40Вт 6400К (VIS-40-E40) з великим цоколем E40 обирають, коли потрібно освітити приміщення одним, але дуже потужним приладом.
Особливості потужних світлодіодних ламп з цоколем E40
Світлодіодна високомощна лампа ЄВРОСВІТ 40Вт 6400К (VIS-40-E40) монтується в збільшений патрон діаметром 4 см. Її обирають для складів, цехів, під'їздів, дворів і дачних ділянок.
Переваги лампи:
- Рівномірне освітлення – матова лампа забезпечує розсіяне світло, яке не сліпить.
- Адекватна колірна передача – холодне світло 6400 К не спотворює кольори.
- Низьке енергоспоживання – лампа класу A+ споживає у 10 разів менше енергії, ніж аналогічна лампа розжарювання.
Технічні характеристики:
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Максимальна колірна температура: 6400 К
- Максимальна робоча напруга: 300 В
- Мінімальна робоча напруга: 150 В
- Потужність: 40 Вт
- Напруга: 220 В
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип цоколя: Різьба E40
- Кут світіння: 210°
- Форма лампочки: Циліндрична
- Колір світіння: Холодний білий
- Еквівалентна потужність лампи розжарювання: 400 Вт
- Термін служби ламп: 25000 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 400 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 300 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча напруга | 150 |
| Термін служби ламп | 25000 |
| Колір | Білий |
- Ціна: від 220,15 ₴

