-15%


Світлодіодна лампа ЄВРОСВІТ 40Вт 4200K E40 для промислового освітлення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високої потужності ЄВРОСВІТ 40Вт 4200К (VIS-40-E40)
Характеристики товару
Лампа світлодіодна високої потужності ЄВРОСВІТ 40Вт 4200К (VIS-40-E40) забезпечує яскраве та ефективне освітлення для різних цілей.
Основні характеристики
- Потужність: 40 Вт
- Колір світіння: денне світло (4200K)
- Цоколь: Е27, Е40
- Світловий потік: 4000 Лм
- Гарантія: 12 місяців
- Клас енергоспоживання: A+
- Напруга живлення: 150-300 V
- Виробник: Євросвіт
- Розміри:
- Довжина: 120 мм
- Ширина: 120 мм
- Товщина: 210 мм
- Термін служби: 25000 год
- Тип: Світлодіодні лампи
- Кут розсіювання: 210 °
Додаткова інформація
- Кількість в упаковці: 20
- Максимальна робоча напруга: 255 V
- Мінімальна робоча напруга: 165 V
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип цоколя: Різьба
- Кут світіння: 210 °
- Форма лампочки: Циліндрична
- Колір світіння: Білий
- Цоколь: E40
- Еквівалентна потужність лампи розжарювання: 400 Вт
- Термін служби ламп: 25000 год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 400 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E40 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 25000 |
- Ціна: від 220,15 ₴

