-15%




Світлодіодна лампа ЄВРОСВІТ 50Вт E27 6400К для промислових та великих приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високої потужності ЄВРОСВІТ 50Вт 6400К (VIS-50-E27)
Світлодіодну лампу високої потужності ЄВРОСВІТ 50Вт 6400К (VIS-50-E27) обирають для освітлення великих приміщень, торгових залів, прибудинкової території, під'їздів, дитячих та спортивних площадок.
Чому покупці обирають потужні світлодіодні лампи
Світлодіодна лампа високої потужності ЄВРОСВІТ 50Вт 6400К (VIS-50-E27) споживає менше електроенергії та працює довше, ніж люмінесцентні або галогенові аналоги.
Характеристики освітлювального приладу:
Ключові характеристики
- Потужність – 50 Вт. Прилад світить так само яскраво, як лампа розжарювання потужністю 500 Вт.
- Температура світла – 6400 К. М'яке холодне світло не спотворює кольори, підходить для робочих приміщень та вулиці.
- Цоколь – E27. Це промисловий стандарт в Україні, лампа підійде до більшості освітлювальних приладів.
Детальні технічні дані
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Максимальна кольорова температура: 6400 К
- Максимальне робоче напруги: 255 В
- Мінімальне робоче напруги: 165 В
- Напруга: 220 В
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип цоколя: Різьба
- Кут світіння: 210°
- Форма лампочки: Циліндрична
- Колір світіння: Холодний білий
- Термін служби ламп: 25000 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 25000 |
- Ціна: від 305,15 ₴

