-15%


Світлодіодна лампа ЄВРОСВІТ 60Вт E27 6400К для промислового освітлення 5000 Лм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високопотужна ЄВРОСВІТ 60Вт 6400К (VIS-60-E27)
Світлодіодну лампу високопотужну ЄВРОСВІТ 60Вт 6400К (VIS-60-E27) встановлюють у великих приміщеннях та на вулиці. Універсальний патрон E27 підходить для більшості ліхтарів та світильників.
Переваги потужних світлодіодних ламп
Світлодіодна лампа високопотужна ЄВРОСВІТ 60Вт 6400К (VIS-60-E27) споживає в 5-7 разів менше електроенергії, ніж аналоги, а працює в 2 рази довше.
Інші переваги приладу:
- М’яке освітлення – лампа розсіює холодне світло під кутом 210 градусів і рівномірно освітлює простір.
- Яскраве світло – світлового потоку в 5 000 Лм вистачить для освітлення великої кімнати.
- Гарантія якості – виробник дає гарантію 1 рік на лампу.
Технічні характеристики
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Максимальна кольорова температура: 6400 К
- Максимальна робоча напруга: 255 В
- Мінімальна робоча напруга: 165 В
- Потужність: 60 Вт
- Напруга: 220 В
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип патрона: Різьба
- Кут світіння: 210°
- Форма лампочки: Циліндрична
- Колір світіння: Блакитний
- Патрон: E27
- Термін служби ламп: 25000 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Блакитний |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 25000 |
- Ціна: від 373,15 ₴

