-15%


Світлодіодна лампа ЄВРОСВІТ 60Вт 4200К E27/E40 для промислового освітлення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа високопотужна ЄВРОСВІТ 60Вт 4200К (VIS-60-E40)
Світлодіодна лампа ЄВРОСВІТ потужністю 60 Вт забезпечує яскраве освітлення з кольором світіння 4200K, що робить її ідеальним вибором для різних приміщень.
Характеристики товару
- Потужність: 60 Вт
- Колір світіння: денне світло (4200K)
- Цоколь: Е27, Е40
- Світловий потік: 6000 Лм
- Гарантія: 12 місяців
- Клас енергоспоживання: A+
- Напруга живлення: 150-300 V
- Виробник: Євросвіт
- Розміри: Довжина 138 мм, Ширина 138 мм, Товщина 250 мм
- Термін служби: 25000 год
- Тип: Світлодіодні лампи
- Кут розсіювання: 210 °
Технічні дані
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Максимальна кольорова температура: 4200K
- maximum робоча напруга: 255 V
- Мінімальна робоча напруга: 165 V
- Тип лампи: Світлодіодна
- Тип цоколя: Різьба
- Кут світіння: 210 °
- Форма лампочки: Циліндрична
- Колір світіння: Нейтральний білий
- Цоколь: E40
- Еквівалентна потужність лампи розжарювання: 600 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 600 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 210 град. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 255 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E40 |
- Ціна: від 364,65 ₴

