-10%


Контактор Hager 25A 230В з ручним управлінням для DIN-рейки, нереверсивний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контактор з ручним управлінням 25A, 2НЗ, 230В, Hager
Використовуються для комутації різноманітних електричних навантажень різного типу:
- освітлення,
- силові мережі,
- двигуни,
- обігрівачі тощо.
Для управління ручним управлінням, контактор оснащений перемикачем, розташованим на передній панелі, і має три різних положення:
1. "AUTO: Автоматичний режим роботи
2. "0": Контакти у вимкненому положенні
3. "1": Контакти у увімкненому положенні

Ключові характеристики
Технічні дані
- Висота: 83 мм
- Довжина: 60 мм
- Кнопка вкл./вимк.: Так
- Кількість фаз: 1
- Максимальна потужність: 5 кВт
- Максимальна температура навколишнього середовища: 60 °C
- Матеріал корпусу: Пластик
- Мінімальна температура навколишнього середовища: -25 °C
- Наявність корпусу: Так
- Номінальна напруга котушки: 230 В
- Номінальний струм: 25 А
- Перетин підключених проводів: 10 мм²
- Стан: Новий
- Степінь захисту: IP 30
- Тип контактора: Нереверсивний
- Тип управляючого струму: Змінний
- Частота струму: 50 Гц
- Ширина: 17.5 мм
- Комутаційна зносостійкість: 30000 циклів
- Механічна зносостійкість: 1000000 циклів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Наявність корпусу | Так |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комутаційна зносостійкість | 30000 |
| Механічна зносостійкість | 1000000 |
- Ціна: від 1 279,98 ₴

