
Контактор модульний ETI RD-R 25-40 230V AC/DC, 4 NO, ручне управління
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульний контактор RD-R 25-40 230V AC/DC (ручн.управл.), ETI
Модульний контактор RD-R 25-40 призначений для управління електричними ланцюгами і є надійним рішенням для автоматизації процесів. Він поєднує в собі високу продуктивність та зручність використання завдяки ручному управлінню.
Ключові характеристики
- Номінальна робоча напруга: 230…400V
- Номінальний робочий струм: 25A
- Напруга управлінського кола: 230…400V
- Тип напруги (робоча напруга): Змінний струм (AC)
- Тип напруги (управлінська схема): Змінний/постійний струм (AC/DC)
- Кількість нормально розімкнених (НО) контактів: 4
- З ручним управлінням: Так
- Кількість розширень модуля: 2
- Глибина ніші для монтажу: 60mm
- Додаткові аксесуари: Так
- Степінь захисту (IP): IP20
- Класифікація ETIM - версія: 7.0
Докладні технічні дані
- Кількість NO контактів: 4
- Номінальна напруга управління Uc (V AC): 230V
- Номінальна напруга управління Uc (V DC): 230V
- Номінальна робоча напруга (V AC): 400V
- Номінальна частота (Hz): 50/60
- Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A): 25
- Тип: AC/DC
- Типорозмір: 4p, ON-OFF-AUTO, 2-модулі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість NO контактів | 4" |
| Номінальна напруга управління Uc (V AC) | 230V |
| Номінальна напруга управління Uc (V DC) | 230V |
| Номінальна робоча напруга (V AC) | 400V |
| Номінальна частота (Hz) | 50/60 |
| Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A) | 25 |
| Тип | AC/DC |
| Типорозмір | 4p, ON-OFF-AUTO, 2-modules |
- Ціна: від 1 530 ₴

