
Контактор модульний ETI RD-R 20-02 24V AC/DC, 2 НЗ, 20A, DIN-рейка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульний контактор RD-R 20-02 24V AC/DC (ручне управління), ETI
Модульний контактор RD-R 20-02 призначений для управління електричними ланцюгами, забезпечуючи надійне і безпечне з'єднання. Цей прилад ідеально підходить для застосування в системах автоматизації та управління. З ручним управлінням та безліччю функцій, він стане відмінним вибором для різних завдань.
Ключові характеристики
- Категорія: Модульний контактор
- Номінальне робоче напруження: 230…230V
- Номінальний робочий струм: 20A
- Напруження ланцюга управління: 230…230V
- Тип напруження (робоче напруження): Змінний струм (AC)
- Тип напруження (ланцюг управління): Змінний/постійний струм (AC/DC)
- Кількість нормально замкнуті (НЗ) контактів: 2
- З ручним управлінням: Так
- Кількість розширень модуля: 1
- Глибина ніші для монтажу: 60mm
- Ступінь захисту (IP): IP20
- Класифікація ETIM - версія: 7.0
Докладні технічні дані
- Кількість NC контактів: 2
- Номінальна напруга управління Uc (V AC): 24V
- Номінальна напруга управління Uc (V DC): 24V
- Номінальна робоча напруга (V AC): 230V
- Номінальна частота (Hz): 50/60
- Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A): 20
- Тип: AC/DC
- Типорозмір: 2p, ON-OFF-AUTO, 1-модуль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість NC контактів | 2" |
| Номінальна напруга управління Uc (V AC) | 24V |
| Номінальна напруга управління Uc (V DC) | 24V |
| Номінальна робоча напруга (V AC) | 230V |
| Номінальна частота (Hz) | 50/60 |
| Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A) | 20 |
| Тип | AC/DC |
| Типорозмір | 2p, ON-OFF-AUTO, 1-module |
- Ціна: від 1 371,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

