
Контактор модульний R-R 20A 230V AC з ручним управлінням, ETI на DIN-рейку
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульний контактор R-R 20-10 230V AC (ручн.управл.), ETI
Модульний контактор R-R 20-10 230V AC від ETI – це надійне рішення для управління електричними схемами з ручним управлінням. Пристрій підходить для роботи при номінальній напрузі 230V і призначене для застосування в різних електричних установках.
Ключові характеристики
- Номінальна робоча напруга: 230…230V
- Номінальний робочий струм: 20A
- Напруга управлінської схеми: 230…230V
- Тип напруги (робоча напруга): Змінний струм (AC)
- Тип напруги (управлінська схема): Змінний струм (AC)
- Кількість нормально розімкнених (НО) контактів: 1
- З ручним управлінням: Так
- Кількість розширень модуля: 1
- Глибина ніші для монтажу: 60mm
- Ступінь захисту (IP): IP20
- Класифікація ETIM - версія: 7.0
Докладні технічні дані
- Кількість NO контактів: 1
- Номінальна напруга управління Uc (V AC): 230V
- Номінальна робоча напруга (V AC): 230V
- Номінальна частота (Hz): 50/60
- Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A): 20
- Тип: AC
- Типоразмір: 1p, ON-OFF-AUTO, 1-модуль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість NO контактів | 1" |
| Номінальна напруга управління Uc (V AC) | 230V |
| Номінальна робоча напруга (V AC) | 230V |
| Номінальна частота (Hz) | 50/60 |
| Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A) | 20 |
| Тип | AC |
| Типорозмір | 1p, ON-OFF-AUTO, 1-module |
- Ціна: від 1 218,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

