
Модульний контактор RD 40-22 230V AC/DC, ETI, 40А, 4p для DIN-рейки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модульний контактор RD 40-22 230V AC/DC, ETI
Модульний контактор RD 40-22 230V AC/DC, ETI
Основні Характеристики
- Номінальна напруга ізоляції: 500 В
- Напруга живлення котушки управління: ~230 В AC/DC
- Номінальний термічний струм: 40 А
- Частота комутацій: 600 циклів/год
- Електричний ресурс: 1 млн. циклів
- Контакти: 2NO+2NC (два нормально відкриті і два нормально закриті)
Переваги для Користувача Модульні контактори RD застосовуються для дистанційного управління та автоматичного контролю електрообладнання. Універсальна котушка живлення AC/DC та вбудований варистор для захисту від перенапруги забезпечують високу надійність пристрою. Контактори RD відрізняються коротким часом реагування на керуючий імпульс, електричним ресурсом близько 1 млн. циклів, можливістю пломбування та безшумністю в роботі.
Розшифрування Характеристик
- AC-1/AC-7a: Категорії навантаження для загального призначення та побутових приладів відповідно.
- NO (нормально відкриті) та NC (нормально закриті) контакти: NO контакти замикаються при подачі напруги, в той час як NC контакти розмикаються, що дозволяє керувати різними схемами комутації.
Цей контактор підходить для тих, хто шукає надійне та функціональне рішення для управління електричними ланцюгами. Його технічні характеристики та переваги роблять його цінним активом для будь-якого бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість NC контактів | 2" |
| Кількість NO контактів | 2 |
| Номінальна напруга управління Uc (V AC) | 230V |
| Номінальна напруга управління Uc (V DC) | 230V |
| Номінальна робоча напруга (V AC) | 400V |
| Номінальна частота (Hz) | 50/60 |
| Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A) | 40 |
| Тип | AC/DC |
| Типорозмір | 4p, 3-modules |
- Ціна: від 2 371,50 ₴

