
Контактор модульний R 25-20 230V ETI, 2 NO контакти, DIN-рейка, 25A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульний контактор R 25-20 230V, ETI
Модульний контактор R 25-20 230V від ETI – ідеальне рішення для управління електричними схемами в різних застосуваннях. Цей надійний і високоякісний модульний контактор забезпечить стабільну роботу та захист вашого обладнання.
Ключові характеристики
- Номінальна робоча напруга: 230…400V
- Номінальний робочий струм: 25A
- Напруга управлінської ланцюга: 230…230V
- Тип напруги (робоча напруга): Змінний струм (AC)
- Тип напруги (ланцюг управління): Змінний струм (AC)
- Кількість нормально розімкнених (НО) контактів: 2
- Максимальна потужність ламп розжарювання: 3000W
- Максимальна потужність люмінесцентних ламп: 1190VA
- Максимальна потужність люмінесцентних ламп (включені парами): 2552VA
- Максимальна потужність люмінесцентних ламп (паралельно скомпенсовані): 1360VA
- Кількість розширень модуля: 1
- Глибина ніші для монтажу: 60mm
- Ступінь захисту (IP): IP20
- Класифікація ETIM - версія: 7.0
Докладні технічні дані
- Кількість NO контактів: 2
- Номінальна напруга управління Uc (V AC): 230V
- Номінальна робоча напруга (V AC): 440V
- Номінальна частота (Гц): 50/60
- Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A): 25
- Тип: AC
- Типорозмір: 2p, 1-модуль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість NO контактів | 2" |
| Номінальна напруга управління Uc (V AC) | 230V |
| Номінальна робоча напруга (V AC) | 440V |
| Номінальна частота (Hz) | 50/60 |
| Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A) | 25 |
| Тип | AC |
| Типорозмір | 2p, 1-module" |
- Ціна: від 1 122 ₴

