
Контактор модульний R 25-13 24V ETI, 1NO/3NC, для DIN-рейки, 25А, IP20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модульний контактор R 25-13 24V, ETI
Модульний контактор R 25-13 24V від ETI призначений для управління електричними схемами з номінальним робочим струмом до 25A. Він оптимально підходить для різних промислових і побутових застосувань.
Ключові характеристики
- Класифікація: EC001653
- Категорія: Модульний контактор
- Номінальна робоча напруга: 230…400V
- Номінальний робочий струм: 25A
- Напруга управлінської схеми: 24…24V
- Тип напруги (робоча напруга): Змінний струм (AC)
- Тип напруги (управлінська схема): Змінний струм (AC)
- Кількість нормально розімкнених (НО) контактів: 1
- Кількість нормально замкнених (НЗ) контактів: 3
- Максимальна потужність ламп розжарювання: 3000W
- Максимальна потужність люмінесцентних ламп: 1190VA
- Максимальна потужність люмінесцентних ламп (включені паралельно): 2552VA
- Максимальна потужність люмінесцентних ламп (паралельно скомпенсовані): 1360VA
- Кількість розширень модуля: 2
- Глибина ніші для монтажу: 60mm
- Додаткові аксесуари: Так
- Ступінь захисту (IP): IP20
- Класифікація ETIM - версія: 7.0
Технічні дані
- Кількість NC контактів: 3
- Кількість NO контактів: 1
- Номінальна напруга управління Uc (V AC): 24V
- Номінальна робоча напруга (V AC): 440V
- Номінальна частота (Hz): 50/60
- Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A): 25
- Тип: AC
- Типорозмір: 4p, 2-модулі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість NC контактів | 3" |
| Кількість NO контактів | 1 |
| Номінальна напруга управління Uc (V AC) | 24V |
| Номінальна робоча напруга (V AC) | 440V |
| Номінальна частота (Hz) | 50/60 |
| Номінальний робочий струм Ie AC-1/AC-7a (A) | 25 |
| Тип | AC |
| Типорозмір | 4p, 2-modules" |
- Ціна: від 1 244,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.

