
Пластикова розподільна коробка ETI SB-64 IP66, 540x360x170мм, прозора кришка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова коробка SB-64 IP66, 540x360x170мм, прозора кришка, ETI
Пластикова коробка SB-64 IP66 — ідеальний вибір для організації розподільних мереж. Забезпечує надійний захист та зручність у використанні завдяки своїм характеристикам і якісним матеріалам.
Ключові характеристики
- Висота: 540 мм
- Ширина: 360 мм
- Глибина: 170 мм
- Номер кольору RAL: 7035
- Матеріал корпусу: Пластик
- З монтажною платою: Так
- Ступінь захисту (IP): IP66
- Класифікація, EC: EC000058
- Класифікація ETIM - версія: 7.0
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб встановлення: Настінний
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Розподільна коробка
- Форма: Прямокутна
- Колір: Сірий
- Матеріал: Поліестер, армований скловолокном
- Механічний опір: IK 10
- Номінальна напруга: 1000 / 1500 В
- Номінальний струм: 630 A
- Тип дверей: Прозорі дверцята
Докладні технічні дані
- Висота: 540 мм
- Ширина: 360 мм
- Глибина: 170 мм
- Ступінь захисту: IP66
- Вогнестійкість: Так
- Термостійкість: Так
- Механічний опір: IK 10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механічний опір | IK 10 |
| Номінальний струм (A) | 630 |
| Розмір (ВxШxГ), мм | 540 x 360 x 170 |
| Тип дверей | Прозорі дверцята" |
| Матеріал | Поліестер, армований скловолокном |
| Номінальна напруга, В | 1000 / 1500 |
| Ступінь захисту, IP | IP66 |
- Ціна: від 6 273 ₴

