
Пластикова розподільча коробка ETI SB-44 IP66, прозора кришка, 360x360x170мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова коробка SB-44 IP66, 360x360x170мм, прозора кришка, ETI
Пластикова коробка SB-44 — це надійне рішення для розподільних систем, що має високий ступінь захисту і виготовлена з міцних матеріалів. Вона ідеально підходить для використання в умовах, де потрібен надійний захист від зовнішніх впливів.
Ключові характеристики
- Висота: 360 мм
- Ширина: 360 мм
- Глибина: 170 мм
- Колір: Сірий (RAL 7035)
- Матеріал корпусу: Пластик, армований скловолокном
- Ступінь захисту (IP): IP66
- Вогнестійкість: Так
- Термостійкість: Так
- Тип конструкції: Штампована
- Форма: Квадратна
- Спосіб монтажу: Накладний
- Механічна стійкість: IK 10
- Номінальна напруга: 1000 / 1500 В
- Номінальний струм: 630 A
- Тип дверей: Прозора кришка
Детальні технічні дані
- Класифікація: EC000058
- Категорія: Порожня шафа
- Класифікація ETIM - версія: 7.0
- Вибухозахищене виконання: Ні
- Клемна колодка: Ні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механічний опір | IK 10 |
| Номінальний струм (A) | 630 |
| Розмір (ВxШxГ), мм | 360 x 360 x 170 |
| Тип дверей | Прозора кришка" |
| Матеріал | Поліестер, армований скловолокном |
| Номінальна напруга, В | 1000 / 1500 |
| Ступінь захисту, IP | IP66 |
- Ціна: від 4 029 ₴

