
Пластикова коробка ETI SB-32 IP66, 270x180x170мм, прозора кришка, монтажна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова коробка SB-32 IP66, 270x180x170мм, прозора кришка, ETI
Пластикова коробка SB-32 — надійне рішення для розподільчих систем. З її допомогою ви можете забезпечити захист електричних компонентів у складних умовах експлуатації.
Ключові характеристики
- Розмір: 270 x 180 x 170 мм
- Матеріал: Пластик, армований скловолокном
- Ступінь захисту: IP 66
- Тип дверцята: Прозора кришка
- Колір: Сірий (RAL 7035)
- Номінальна робоча напруга: 1000 / 1500 В
- Номінальний струм: 630 А
- Спосіб встановлення: Накладний
- Вогнестійкість: Так
- Термостійкість: Так
- Механічний удар (IK): IK 10
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Розподільча коробка
- Клемна колодка: Ні
- Вибухозахищене виконання: Ні
Докладні технічні дані
- Класифікація: EC000058
- Класифікація ETIM - версія: 7.0
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механічний опір | IK 10 |
| Номінальний струм (A) | 630 |
| Розмір (ВxШxГ), мм | 270 x 180 x 170 |
| Тип дверей | Прозора кришка" |
| Матеріал | Поліестер, армований скловолокном |
| Номінальна напруга, В | 1000 / 1500 |
| Ступінь захисту, IP | IP66 |
- Ціна: від 2 244 ₴

