




Інфрачервоний датчик руху ДР-05C білий, АСКО-УКРЕМ, 360° для приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоний датчик руху ДР-05C білий, АСКО-УКРЕМ
Інфрачервоні датчики руху призначені для автоматичного увімкнення та вимкнення навантаження (освітлення, охоронна сигналізація тощо) у заданому часовому інтервалі в залежності від присутності рухомих об'єктів у зоні виявлення та рівня освітленості. Згідно з типом виконання, датчики можуть бути встановлені як всередині, так і ззовні приміщення. Комутаційним елементом датчика є електромеханічне реле.
Ключові характеристики
- Висота: 25 см
- Довжина: 115 см
- Ширина: 115 см
- Максимальна затримка контролю: 900 секунд
- Мінімальна затримка контролю: 10 секунд
- Дальність виявлення руху: 6 м
- Кут огляду: 360°
- Гарантійний термін: 12 місяців
Докладні технічні дані
- Захист обладнання від води і пилу: IP20
- Максимальна робоча температура: 40°C
- Мінімальна робоча температура: -20°C
- Максимальний діапазон частот: 50 Гц
- Мінімальний діапазон частот: 50 Гц
- Потужність: 1000 Вт
- Напруга: 220 В
- Живлення: Мережа 220В
- Споживана потужність: 0.5 Вт
- Робоча напруга: 220-240 В
- Способи установки: Горизонтальний, Підвісний, Всередині приміщень
- Тип датчика: Вбудований
- Висота установки: 2,2 - 4 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Довжина | 115 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальний діапазон частот | 50 Гц |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Мінімальний діапазон частот | 50 Гц |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Контроль відхилення від номінальної частоти/швидкості |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Горизонтальний, Підвісний, Всередині приміщень |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2,2 - 4 м |
- Ціна: від 425,27 ₴


