




Інфрачервоний датчик руху ДР-07 АСКО-УКРЕМ, IP20, 360° для приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоний датчик руху ДР-07 білий, АСКО-УКРЕМ
Інфрачервоні датчики руху призначені для автоматичного включення та вимкнення навантаження (освітлення, охоронна сигналізація тощо) у заданому часовому інтервалі в залежності від присутності рухомих об'єктів у зоні виявлення та рівня освітленості. Відповідно до типу виконання, датчики можуть бути встановлені як всередині, так і зовні приміщення. Комутаційним елементом датчика є електромеханічне реле.
Ключові характеристики
- Висота: 60 мм
- Ширина: 118 мм
- Довжина: 118 мм
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Відстань виявлення руху: 6 м
- Захист обладнання від води та пилу: IP20
- Максимальна затримка контролю: 420 с
- Мінімальна затримка контролю: 10 с
- Максимальна робоча температура: 40 °C
- Мінімальна робоча температура: -20 °C
- Потужність: 300 Вт
- Споживана потужність: 0.45 Вт
- Робоча напруга: 220-240 В
- Живлення: Мережа 220В
- Тип датчика: Вбудований
- Кут огляду: 360°
- Способи встановлення: Горизонтальний, Підвісний, Всередині приміщень
- Максимальний діапазон частот: 50 Гц
- Мінімальний діапазон частот: 50 Гц
- Висота встановлення: 2.2 - 4 м
- Особливості: Контроль відхилення від номінальної частоти/швидкості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Довжина | 118 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальний діапазон частот | 50 Гц |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Мінімальний діапазон частот | 50 Гц |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Контроль відхилення від номінальної частоти/швидкості |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Горизонтальний, Підвісний, Всередині приміщень |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2,2 - 4 м |
- Ціна: від 376,98 ₴


