




Інфрачервоний датчик руху ДР-10А чорний, АСКО-УКРЕМ, кут огляду 180°, IP44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоний датчик руху ДР-10А чорний, АСКО-УКРЕМ
Інфрачервоні датчики руху призначені для автоматичного вмикання та вимикання навантаження (освітлення, охоронна сигналізація тощо) в заданому часовому інтервалі в залежності від наявності рухомих об'єктів у зоні детектування та рівня освітленості. Згідно типу виконання, датчики можуть бути встановлені як всередині, так і зовні приміщення. Комутаційним елементом датчика є електромеханічне реле.
Ключові характеристики
- Висота: 120 мм
- Ширина: 80 мм
- Довжина: 145 мм
- Захист від води та пилу: IP44
- Максимальна затримка контролю: 420 секунд
- Мінімальна затримка контролю: 10 секунд
- Дальність виявлення руху: 12 м
- Кут огляду: 180°
- Робоча температура: від -20 до +40 °C
- Робоча напруга: 220-240 В
- Живлення: мережа 220 В
- Споживана потужність: 0,45 Вт
- Максимальна потужність навантаження: 300 Вт
- Способи встановлення: горизонтальний, підвісний, всередині приміщень
- Висота встановлення: 1,8 - 2,5 м
- Тип датчика: вбудований
- Мінімальний діапазон частот: 50 Гц
- Максимальний діапазон частот: 50 Гц
- Особливості: контроль відхилення від номінальної частоти/швидкості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Довжина | 145 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальний діапазон частот | 50 Гц |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Мінімальний діапазон частот | 50 Гц |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Контроль відхилення від номінальної частоти/швидкості |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Горизонтальний, Підвісний, Всередині приміщень |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 180 град. |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 1,8 - 2,5 м |
- Ціна: від 344,46 ₴


