




Інфрачервоний датчик руху ДР-11 чорний, АСКО-УКРЕМ, IP44, для приміщень, кут огляду 180°
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоний датчик руху ДР-11 чорний, АСКО-УКРЕМ
Інфрачервоні датчики руху призначені для автоматичного вмикання і вимикання навантаження (освітлення, охоронна сигналізація тощо) в заданому часовому інтервалі в залежності від присутності рухомих об'єктів у зоні детектування та рівня освітлення. Згідно з типом виконання, датчики можуть бути встановлені як усередині, так і зовні приміщення. Комутаційним елементом датчика є електромеханічне реле.
Ключові характеристики
- Висота: 55 мм
- Ширина: 68 мм
- Довжина: 80 мм
- Гарантійний термін: 12 міс.
- Напруга: 220-240 В
- Споживана потужність: 0.45 Вт
- Потужність: 400 Вт
- Тип датчика: Вбудований
- Кут огляду: 180°
- Способи встановлення: Горизонтальний, Підвісний, Усередині приміщень
- Захист обладнання від води та пилу: IP44
Докладні технічні дані
- Відстань виявлення руху: 12 м
- Мінімальна затримка контролю: 10 сек.
- Максимальна затримка контролю: 900 сек.
- Мінімальна робоча температура: -20°C
- Максимальна робоча температура: 40°C
- Мінімальний діапазон частот: 50 Гц
- Максимальний діапазон частот: 50 Гц
- Висота встановлення: 1.8 - 2.5 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Довжина | 80 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальний діапазон частот | 50 Гц |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Мінімальний діапазон частот | 50 Гц |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Контроль відхилення від номінальної частоти/швидкості |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Горизонтальний, Підвісний, Всередині приміщень |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 180 град. |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 1,8 - 2,5 м |
- Ціна: від 389,83 ₴


