
Розподільча коробка E.NEXT d100мм для гіпсокартону, упор ПВХ, IP20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка d100мм гіпсокартон, упор ПВХ., E.NEXT
Розподільна коробка d100мм гіпсокартон, упор ПВХ., E.NEXT — це високоякісний продукт, призначений для організації електромереж у приміщеннях. Міцна та надійна конструкція забезпечує довговічність і безпеку використання.
Ключові характеристики
- Виробник: E.NEXT
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Форма: Кругла
- Колір: Білий
- Спосіб встановлення: Вбудований
- Тип конструкції: Штампована
- Тип системи: Розподільна коробка
- Висота: 45 мм
- Довжина: 100 мм
- Ширина: 100 мм
- Гарантія: 12 місяців
Технічні дані
- Вогнестійкість: Так
- Термостійкість: Так
- Ступінь захисту: IP 20
- Клемна колодка: Ні
- Вибухозахищене виконання: Ні
- Упор: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Штампована |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Характеристики | Упор — пластик |
- Ціна: від 22,35 ₴

