-15%


Світлодіодний прожектор SOTTI-400 400Вт холодне світло 6400К IP65 для вулиці
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор 400Вт SOTTI-400 6400К IP65
Опис товару
Потужний, сучасний, надійний — все це про світлодіодний прожектор 400Вт SOTTI-400 6400К IP65. Сучасні світлодіодні елементи COB забезпечать стабільно високий світловий потік і довгий термін служби. Корпус з алюмінію стійкий до перепадів температур і змін погодних умов, а також забезпечує ефективний відвід тепла. Драйвер світлодіодного прожектора 400Вт SOTTI-400 6400К IP65 працює в широкому діапазоні допустимої напруги 95-265 В.
Ключові характеристики
- Вид: LED прожектори
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 627 мм
- Індекс світлопередачі: RA>70
- Клас енергоспоживання: A+
- Потужність: 400 Вт
- Напруга живлення: 85-265 V
- Світловий потік: 44000 лм
- Термін служби: 30000 год
- Температурний режим: -40 +60 °C
- Тип: Прожектори
- Товщина: 100 мм
- Кут розсіювання: 90 °
- Рівень захисту: IP 65
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 356 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | LED прожектори |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 627 |
| Індекс світлопередавання | RA>70 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга живлення | 85-265 V |
| Світловий потік | 44000 лм |
| Термін служби | 30000 г |
| Температурний режим | -40 +60 C |
| Тип | Прожектори |
| Товщина | 100 мм |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 356 |
- Ціна: 9 714,65 ₴

