
Світильник накладний ЄВРОСВІТ 12Вт квадратний LED-SS-170-12 6400К, економічний даунлайт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світильник точковий накладний ЄВРОСВІТ 12Вт квадрат LED-SS-170-12 6400К
Опис товару
Світильник точковий накладний ЄВРОСВІТ 12Вт квадрат LED-SS-170-12 6400К обирають для дому, офісу, підприємства. Компактний квадратний пристрій встановлюють як підсвітку для дзеркал і вітрин, вішать над робочим місцем у майстерні. Його використовують як основне джерело світла або комбінують з люстрами, бра, торшерами.
Переваги світильника LED-SS-170-6400-12:
• Довговічність – світильник буде працювати від 5 років, якщо використовувати його щоденно по вісім годин. Його потенціал – 25 тисяч годин;
• Компактність – пристрій не займає багато місця, в маленькій кімнаті він візуально розширить простір;
• Економічність – завдяки невеликому споживанню електроенергії, ваші рахунки знизяться в кілька разів;
• Яскравість – 840 Лм, 2-3 таких лампи достатньо, щоб замінити громіздку люстру;
• Надійність – пристрій не буде назойливо мерехтіти, як лампа розжарювання, при зміні напруги.
Як обрати відповідний світильник?
Виробник залишає за собою право змінювати упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Ключові характеристики
- Форма: Квадратна
- Вид: LED світильників Даунлайт
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 163 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Накладний
- Потужність: 12 Вт
- Напруга живлення: 185-265 V
- Термін служби: 25000 год.
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Тип: Точкові світильники
- Товщина: 26 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 163 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 163 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 V |
| Термін служби | 25000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Товщина | 26 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 163 |
- Ціна: 160,65 ₴

