-15%


Аварійний світлодіодний світильник ЄВРОСВІТ SFT-AF-EX-04 "Вихід" акумуляторний зелений для евакуації
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аварійний світлодіодний світильник ЄВРОСВІТ SFT-AF-EX-04 "Вихід" акумуляторний зелений
Опис товару
Підсвітліть евакуаційні шляхи за допомогою світлодіодних аварійних світильників від ЄВРОСВІТ — SFT-AF-EX-04 "Вихід".
Застосування та принцип роботи: SFT-AF-EX-04 призначений для приміщень з низьким рівнем вологості та пилу в повітрі. У випадку повного відключення електрики в будівлі світильники автоматично перейдуть в режим роботи від акумулятора та підсвітять евакуаційні шляхи.
Ключові характеристики
- Вага: 515 г
- Корпус з алюмінієвої рамки для жорсткості та стійкості до механічних пошкоджень
- Напис «ВИХІД EXIT» з обох сторін світильника
- Скляний зелений розсіювач товщиною 1,7 мм
- Акумулятор: нікель-кадмієвий, 800 мАг, розмір AA
- Робочий діапазон температур: від -20 до +40 °C
- Час роботи від акумулятора: 4 години при повному заряді
- Допустиме вхідне напруга: 185-265 В
- Кількість світлодіодів: 6, термін служби 30 000 год.
- Робоча температура світлодіодів: менше 85 ℃
- Індикатори роботи: POWER, CHARGE, TROUBLE
- Кнопка TEST для перевірки працездатності від акумулятора
- Можливість монтажу: підвісний, на стіну або у висячому положенні
Технічні дані
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 360 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Потужність: 1 Вт
- Напруга живлення: 220-240 V
- Термін служби: 30 000 год.
- Температурний режим: -20 до +35 °C
- Товщина: 25 мм
- Рівень захисту: IP 20
- Колір: Зелений
- Колір світіння: Зелений
- Ширина: 150 мм
SFT-AF-EX-04 відповідає всім вимогам та нормам, згідно з:
- Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №476 від 24 липня 2017 року «Про затвердження Правил облаштування електроустановок», зокрема Розділу 6 Електричне освітлення — аварійне освітлення;
- Державних Будівельних Норм України про Природне і штучне освітлення ДБН В.2.5-28: 2018, зокрема пункту 8.9 Аварійне освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 360 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Підвісний |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Термін служби | 30000 г |
| Температурний режим | -20 +35 С |
| Товщина | 25 мм |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 150 |
- Ціна: 356,15 ₴

