-15%


Точковий світильник ЄВРОСВІТ 6Вт квадратний LED даунлайт 4200K, накладний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник точковий накладний ЄВРОСВІТ 6Вт квадрат LED-SS-120-6 4200К
Опис товару Світильник точковий накладний ЄВРОСВІТ 6Вт квадрат LED-SS-120-6 4200К:
Точковий світильник накладний ЄВРОСВІТ 6Вт квадрат LED-SS-120-6 4200К підходить для квартир, офісів, коридорів. Він споживає мало енергії, не виділяє небезпечних речовин, а термін його служби довший, ніж у люмінесцентних або ламп розжарювання.
В чому переваги LED-світильника?
Точкові світильники компактні та яскраві – вони візуально збільшують приміщення. Тепле денне світло 4200К приємне для очей. При такому освітленні можна розслабитися і почитати книгу після робочого дня. Плюси світлодіодних світильників:
- Економічність – лампа споживає всього 6 Вт – в 8 разів менше, ніж звичайна лампочка, що позитивно відобразиться на ваших рахунках за електрику;
- Екологічність – світильник виготовлений із безпечних для здоров'я сполук, його можна монтувати навіть у дитячих кімнатах;
- Яскравість, що підходить для точкового освітлення. З його допомогою освітлюють окремі зони та створюють дизайн приміщення;
- Довговічність – світлодіоди здатні працювати більше 25 000 годин без збоїв, вам не доведеться часто міняти перегорілі лампочки;
- Надійність – світильник працює при температурі від -20 до +40. Він не зіпсуватиметься навіть в приміщенні без опалення. Йому також не зашкодять перепади напруги в межах заявлених характеристик.
Виробник залишає за собою право змінювати упаковку для забезпечення цілісності замовлення при транспортуванні.
Ключові характеристики
Технічні дані:
- Форма: Квадратна
- Вид LED світильників: Даунлайт
- Гарантія місяців: 12
- Довжина: 110 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Накладний
- Потужність: 6 Вт
- Напруга живлення: 185-265 V
- Світловий потік: 420 Лм
- Термін служби: 25000 год
- Температурний режим: -20 +40 C
- Тип: Точкові світильники
- Товщина: 26 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: денне світло (4200K)
- Ширина: 110 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 110 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 V |
| Світловий потік | 420 Лм |
| Термін служби | 25000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Товщина | 26 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | денне світло (4200K) |
| Ширина | 110 |
- Ціна: 126,65 ₴

