-15%


Світильник точковий вбудований ЄВРОСВІТ 3Вт круглий LED 4200K, економічний даунлайт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 3Вт круг LED-R-90-3 4200К
Опис товару Вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 3Вт круг LED-R-90-3 4200К:
Компактний вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 3Вт круг LED-R-90-3 4200К використовують вдома та в офісі для декоративного освітлення, світлового зонування простору або як основне джерело світла у санвузлах, коридорах, гардеробах.
Чому людям подобається LED-світильник
Вбудована лампа не займає місця на стелі, а рівномірний розподіл світла зменшує кількість затінених зон у приміщенні. Їх часто використовують у багаторівневих стелях, коли джерела світла розміщуються на різних рівнях при створенні світлового інтер'єру. Цю модель цінують покупці за:
- Економічність – за 10 годин безперервного горіння світильник споживе всього 0,03 кВт, тому рахунок за освітлення буде невеликим.
- Надійність – стрибки напруги в межах 185-265 В не викличуть перегорання світильника.
- Комфортне світло – нейтральне біле світло не втомлює зір, підвищує увагу і концентрацію.
- Широкий температурний діапазон – лампа працює при температурі -20 – +40 °C, тому її можна встановити в неопалювальному тамбурі, коридорі або господарській будівлі.
Виробник залишає за собою право змінювати упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Ключові характеристики:
- Форма: Кругла
- Колір: Білий
- Вид LED світильників: Даунлайт
- Вбудований розмір: 62 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 82 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 3 Вт
- Напруга живлення: 185-265 V
- Світловий потік: 210 Лм
- Термін служби: 25000 годин
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Тип: Точкові світильники
- Товщина: 17 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: денне світло (4200K)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 62 мм |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 82 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 V |
| Світловий потік | 210 Лм |
| Термін служби | 25000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Товщина | 17 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | денне світло (4200K) |
- Ціна: 84,15 ₴

