-15%


Світильник точковий врізний ЄВРОСВІТ 6Вт LED Daunlight квадратний 6400К
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 6Вт квадрат LED-S-120-6 6400К
Опис товару Вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 6Вт квадрат LED-S-120-6 6400К:
Невеликий вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 6Вт квадрат LED-S-120-6 6400К купують для зонування простору, освітлення коридорів, квартир та дизайнерських рішень.
Чому покупці обирають LED-світильник?
Завдяки світлодіодному світильнику легко освітити приміщення з різнорівневими стелями. Їх також використовують для створення багатоканального освітлення, яскравість якого визначається кількістю ввімкнених світильників. Ці освітлювальні прилади обирають за:
- Енергоефективність – світильник освітлює площу до 2,5-3 кв.м., споживаючи лише 6 Вт;
- Природне світло – температура світлового потоку 6400К створює робочу атмосферу і не дратує очі;
- Тривалу роботу – світильник працюватиме приблизно 5 років без заміни;
- Якість і надійність – на лампу надається 12-місячна гарантія якості.
Ключові характеристики:
- Форма: Квадратна
- Вид світильників: LED даунлайт
- Розмір врезного монтажного отвору: 97*97 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 118 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 6 Вт
- Напруга живлення: 185-265 V
- Світловий потік: 420 Лм
- Термін служби: 25000 годин
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Тип: Точкові світильники
- Товщина: 17 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 118 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 97*97 мм |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 118 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 V |
| Світловий потік | 420 Лм |
| Термін служби | 25000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Товщина | 17 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 118 |
- Ціна: 101,15 ₴

