-15%


Світильник вбудований накладний ЄВРОСВІТ 18Вт LED-SS-225-18, 6400К, енергозберігаючий, квадратний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник точковий накладний ЄВРОСВЕТ 18Вт квадрат LED-SS-225-18 6400К
Опис товара Світильник точковий накладний ЄВРОСВЕТ 18Вт квадрат LED-SS-225-18 6400К:
Світильник точковий накладний ЄВРОСВЕТ 18Вт квадрат LED-SS-225-18 6400К використовують для офісів, навчальних закладів, конференц-залів. Яскраве холодне світло 6400К підходить для коридорів, підсобок, підвалів та технічних приміщень. Світильник належить до класу енергоспоживання A+ - він споживає в рази менше електрики, ніж інші лампи.
Переваги моделі LED-SS-225-6400-18:
- Економічність – світильник споживає 18 Вт електроенергії, а світить так само яскраво, як лампочка 120 Вт;
- Довговічність – лампа розрахована на 25 тисяч годин роботи – від 5 років використання по вісім годин на добу;
- Контрастність – денне світло не спотворює кольори, підходить для підсвічування вітрин невеликих рекламних плакатів, зовнішнього освітлення;
- Яскравість така ж, як у лампочки розжарювання 120 Вт. Один світлодіодний світильник замінить люстру;
- Компактність – невеликий точковий світильник можна використовувати як додаткове освітлення;
- Надійність – освітлювальний прилад не зіпсується через коливання напруги.
Ключові характеристики
Технічні дані:
- Форма: Квадратна
- Вид LED світильників: Даунлайт
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 205 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Накладний
- Потужність: 18 Вт
- Напруга живлення: 185-265 V
- Світловий потік: 1260 Лм
- Термін служби: 25000 г.
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Тип: Точкові світильники
- Товщина: 26 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 205 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 205 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 V |
| Світловий потік | 1260 Лм |
| Термін служби | 25000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Товщина | 26 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 205 |
- Ціна: 211,65 ₴

