-15%


Світильник точковий врізний ЄВРОСВІТ 9Вт квадратний LED 6400K для офісів та будинків
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований точковий світильник ЄВРОСВІТ 9Вт квадрат LED-S-150-9 6400К
Опис товару Вбудований точковий світильник ЄВРОСВІТ 9Вт квадрат LED-S-150-9 6400К:
Яскравий вбудований точковий світильник ЄВРОСВІТ 9Вт квадрат LED-S-150-9 6400К обирають для освітлення коридорів, санвузлів та інших невеликих приміщень. Затишне м'яке світло не напружує очі, а відсутність контрастних тіней візуально розширює простір.
Чому покупцям подобаються вбудовані LED-світильники?
Світильник підходить для зонування великих площ – фойє, офісів, барів. Його також використовують як основний світильник у технічних приміщеннях. Покупцям подобається ця лампа за:
- Довговічність – при 10-годинному використанні прослужить близько 5 років;
- Надійність – гарантія 12 місяців;
- Яскравість – світла достатньо для освітлення робочого місця в офісі або вдома;
- Безпека – навіть якщо світильник розіб'ється, він не забруднить поверхню шкідливими речовинами;
- Економічність – світлодіоди освітлювального приладу споживають всього 9 Вт, тому його використовують і як чергове світло.
Виробник залишає за собою право змінювати упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Ключові характеристики:
- Форма: Квадратна
- Вид LED світильників: Даунлайт
- Вбудований розмір: 125*125 мм
- Гарантія місяців: 12
- Довжина: 145 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 9 Вт
- Напруга живлення: 185-265 V
- Світловий потік: 630 Лм
- Термін служби: 25000 год
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Тип: Точкові світильники
- Товщина: 17 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 145 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 125*125 мм |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 145 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 185-265 V |
| Світловий потік | 630 Лм |
| Термін служби | 25000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Точкові світильники |
| Товщина | 17 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 145 |
- Ціна: 135,15 ₴

