-15%


Світильник точковий врізний ЄВРОСВІТ 24Вт LED-S-170-24 6400К без рамки, даунлайт A+
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 24Вт квадрат LED-S-170-24 6400К без рамки
Опис товару
Світлодіодний вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 24Вт квадрат LED-S-170-24 6400К без рамки вирізняється системою регулювання вбудованого діаметра. Затискачі незалежно один від одного розтягуються і стискаються, щоб підстраюватися під будь-який вбудований діаметр.
Виносний драйвер у комплекті містить додаткові захисти від найпоширеніших проблем мережі. Також він підтримує стабільний світловий потік у широкому діапазоні допустимого напруги.
Більше сотні світлодіодів нанесені на алюмінієву плату, через яку ефективно відводиться тепло. А велика кількість джерел світла дозволила використовувати їх із запасом потужності, що додатково знижує нагрів і збільшує термін експлуатації.
Ключові характеристики
- Тип LED світильників: Даунлайт
- Вбудований розмір: 55-135 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 167 мм
- Індекс світлопередачі: RA>80
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 24 Вт
- Напруга живлення: 165-265 V
- Світловий потік: 1980 Лм
- Термін служби: 15000 год
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Товщина: 25 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 167 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 55-135 мм |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 167 |
| Індекс світлопередавання | RA>80 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга живлення | 165-265 V |
| Світловий потік | 1980 Лм |
| Термін служби | 15000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Товщина | 25 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 167 |
- Ціна: 203,15 ₴

