
Світильник точковий ЕВРОСВІТ 24Вт LED даунлайт 6400К накладний без рамки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світильник точковий накладний ЕВРОСВІТ 24Вт квадрат LED-SS-170-24 6400К без рамки
Опис товару Світильник точковий накладний ЕВРОСВІТ 24Вт квадрат LED-SS-170-24 6400К без рамки:
Світлодіодний світильник точковий накладний ЕВРОСВІТ 24Вт квадрат LED-SS-170-24 6400К без рамки привертає увагу завдяки компактному корпусу. Маленький даунлайт видає багато світла, а безрамкова конструкція надає йому ефект левітації.
Розширений робочий діапазон дозволяє світильнику стабільно працювати в умовах навантаженої мережі. Вбудовані захисти також гарантують збільшений термін експлуатації. Велика кількість світлодіодів та їх живлення з запасом сприяють стійкості світильника до викликів мережі.
Алюмієвий корпус не боїться корозії, а полікарбонатний розсіювач буде зберігати колір протягом всього терміну експлуатації. Матева поверхня не тільки протистоїть механічним пошкодженням, але й забезпечує м’яке розсіювання тепла.
Ключові характеристики
- Вид LED світильників: Даунлайт
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 168 мм
- Індекс світлопередачі: RA>80
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Накладний
- Потужність: 24 Вт
- Напруга живлення: 165-265 V
- Світловий потік: 1980 Лм
- Термін служби: 15000 год
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Товщина: 42 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 168 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 168 |
| Індекс світлопередавання | RA>80 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Накладної |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга живлення | 165-265 V |
| Світловий потік | 1980 Лм |
| Термін служби | 15000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Товщина | 42 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 168 |
- Ціна: 245,65 ₴

