
Світильник точковий врізний ЄВРОСВІТ 9Вт LED-R-100-9 круг 6400K без рамки, даунлайт IP20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світильник точковий вбудований ЄВРОСВІТ 9Вт круг LED-R-100-9 6400К без рамки
Опис товару Світильник точковий вбудований ЄВРОСВІТ 9Вт круг LED-R-100-9 6400К без рамки:
Маленький корпус і багато світла — це і є світлодіодний світильник точковий вбудований ЄВРОСВІТ 9Вт круг LED-R-100-9 6400К без рамки.
Високу яскравість у такому компактному корпусі забезпечує велика кількість діодів. Алюміневий корпус не тільки ефективно відводить тепло, але й стійкий до корозії.
Світильник користується попитом серед тих, хто хоче замінити старі невеликі світильники на щось більш потужне. Цьому сприяє універсальне кріплення, яке регулюється під будь-який вбудований діаметр в діапазоні від 55 до 90 мм.
Рівномірне світло підвищує естетичність, а безрамна конструкція дозволяє отримати заливний ефект по всьому приміщенню.
Ключові характеристики:
- Тип LED світильників: Даунлайт
- Вбудований розмір: 55-70 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 86 мм
- Індекс світлопередачі: RA>80
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 9 Вт
- Напруга живлення: 165-265 V
- Світловий потік: 720 Лм
- Термін служби: 15000 год
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Товщина: 19 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 86 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 55-70 мм |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 86 |
| Індекс світлопередавання | RA>80 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 165-265 V |
| Світловий потік | 720 Лм |
| Термін служби | 15000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Товщина | 19 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 86 |
- Ціна: 109,65 ₴

