
Світильник точковий LED Даунлайт ЄВРОСВІТ 36Вт квадрат 4200К без рамки IP20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 36Вт квадрат LED-S-220-36 4200К без рамки
Опис товару
Світлодіодний вбудований точковий світильник ЄВРОСВЕТ 36Вт квадрат LED-S-220-36 4200К без рамки часто використовують як люстру в підвісній стелі.
Кріплення точкового світильника підлаштовується під розмір отвору. Мінімальний посадковий діаметр складає 55 мм.
Розсіювач з полікарбонату стійкий до УФ-випромінювання. Він не змінює колір з часом і забезпечує м’яке розсіювання тепла.
Світлодіоди дають стабільний світловий потік в межах допустимого робочого напруги 175-265 В. Драйвер, за необхідності, легко замінити.
Алюмінієвий корпус з порошковим покриттям стійкий до корозії і ефективно відводить тепло.
Оскільки в світильнику встановлено багато діодів, вони яскраво сяють. Одночасно, діоди працюють із суттєвим запасом потужності, тому ледве нагріваються навіть при роботі цілий день.
Ключові характеристики
- Тип LED світильників: Даунлайт
- Вбудований розмір: 55-185 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 219 мм
- Індекс світлопередачі: RA>80
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Вбудований
- Напруга живлення: 165-265 V
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Товщина: 25 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: денне світло (4200K)
- Ширина: 219 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 55-185 мм |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 219 |
| Індекс світлопередавання | RA>80 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Врізний |
| Напруга живлення | 165-265 V |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Товщина | 25 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | денне світло (4200K) |
| Ширина | 219 |
- Ціна: 288,15 ₴

