
Світильник точковий ЕВРОСВІТ 18Вт LED даунлайт квадрат 6400К врізний без рамки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вбудований точковий світильник ЕВРОСВЕТ 18Вт квадрат LED-S-120-18 6400К без рамки
Опис товару
Світлодіодний вбудований точковий світильник ЕВРОСВЕТ 18Вт квадрат LED-S-120-18 6400К без рамки забезпечує багато світла в надзвичайно компактному корпусі. Ефект досягається завдяки великій кількості діодів, розміщених по всій поверхні алюмінієвого корпусу.
Полікарбонатний матовий розсіювач пом'якшує світло і забезпечує рівномірне розсіювання. Він не змінить колір з часом завдяки стійкості до УФ-випромінювання.
Кріплення регулюється під вбудований діаметр. Це дозволяє встановити новинку на заміну застарілим світильникам, не зважаючи на розмір отвору. А для ремонту, який тільки планується, можна зупинитися на найменшому діаметрі - 55 мм. Це спростить майбутні переробки.
Виносний драйвер забезпечує стабільний світловий потік в діапазоні 175-265 В. Група захист відповідає за збільшення терміну експлуатації світильника.
Ключові характеристики
- Тип LED світильників: Даунлайт
- Вбудований розмір: 55-90 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 118 мм
- Індекс світлопередачі: RA > 80
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 18 Вт
- Напруга живлення: 165-265 V
- Світловий потік: 1500 Лм
- Термін служби: 15000 годин
- Температурний режим: -20 +40 °C
- Товщина: 25 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 118 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 55-90 мм |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 118 |
| Індекс світлопередавання | RA>80 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга живлення | 165-265 V |
| Світловий потік | 1500 Лм |
| Термін служби | 15000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Товщина | 25 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 118 |
- Ціна: 152,15 ₴

