
Світильник вбудований ЕВРОСВІТ 9Вт LED-S-100-9, квадратний, 6400К, без рамки, даунлайт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Вбудований точковий світильник ЕВРОСВЕТ 9Вт квадрат LED-S-100-9 6400К без рамки
Опис товару
Світлодіодний вбудований точковий світильник ЕВРОСВЕТ 9Вт квадрат LED-S-100-9 6400К без рамки найчастіше використовують для освітлення коридорів та залів для проведення презентацій. Також ці світильники обирають для освітлення невеликих торгових площ, чому сприяє висока яскравість у компактному корпусі.
Великі приміщення часто освітлюють цією моделлю: з кількох світильників створюють як прямі лінії, так і розташовують їх фігурно. Рівна квадратна форма сприяє збереженню стриманості та вишуканості інтер'єру.
Рівномірне заливне світло ефективно виконує роль загального джерела освітлення. Низький нагрів корпусу та якісний драйвер забезпечують тривалий термін служби.
Ключові характеристики
- Тип LED світильників: Даунлайт
- Вбудований розмір: 55-70 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 100 мм
- Індекс світлопередачі: RA>80
- Клас енергоспоживання: A+
- Монтаж: Вбудований
- Потужність: 9 Вт
- Напруга живлення: 165-265 V
- Світловий потік: 720 Лм
- Термін служби: 15000 год
- Температурний режим: -20 +40 C
- Товщина: 21 мм
- Кут розсіювання: 120 °
- Рівень захисту: IP 20
- Колір світіння: холодне світло (6400K)
- Ширина: 100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір | 55-70 мм |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 100 |
| Індекс світлопередавання | RA>80 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 165-265 V |
| Світловий потік | 720 Лм |
| Термін служби | 15000 г |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Товщина | 21 мм |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Ширина | 100 |
- Ціна: 118,15 ₴

