-15%


Кварцева лампа EVL-T8-1200 36Вт бактерицидна без озону для дезінфекції приміщень
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кварцова лампа EVL-T8-1200 36Вт бактерицидна без озону
Опис товару
Кварцова лампа EVL-T8-1200 36Вт бактерицидна без озону швидко і ефективно знезаражує приміщення. При цьому озон в повітрі не виділяється. Лампа буде ефективна в кімнатах з стелями до 3 м, площею 30 м². Для знезараження буде достатньо 15 хвилин роботи лампи. Приміщення при цьому потрібно покинути. Підходить для: медичних установ (в тому числі палат, де повинні бути стерильні умови), виробництв, дитячих садків та шкіл. Що робити у разі пошкодження лампи, читайте в матеріалі за посиланням.
Ключові характеристики
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 1199 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Потужність: 36 Вт
- Напруга живлення: 220-240 V
- Термін служби: 10000 год
- Тип: Лінійні світильники
- Товщина: 25 мм
- Рівень захисту: IP 20
- Ширина: 25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 1199 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Термін служби | 10000 г |
| Тип | Лінійні світильники |
| Товщина | 25 мм |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 245,65 ₴

