
Кварцева бактерицидна лампа EVL-T8-450 15Вт без озону для приміщень до 10 м²
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Кварцева лампа EVL-T8-450 15Вт бактерицидна без озону
Опис товару
Кварцева лампа EVL-T8-450 15Вт бактерицидна без озону чудово підходить для невеликих кімнат площею 10 м², де немає можливості провести повноцінне провітрювання. Адже під час роботи лампи у повітрі не виділяється токсичний озон. Рекомендований час дезінфекції — близько 15 хвилин. Випромінювання лампи знищує шкідливі мікроорганізми, такі як віруси, бактерії, гриби та пліснява. Якщо площа приміщення більша, можна встановити кілька ламп. Вони підходять для приміщень будь-якого призначення: медичних та навчальних закладів, масажних та косметичних салонів, на виробництвах та скрізь, де є люди. Поки лампа працює, необхідно покинути приміщення, а також прибрати живі рослини та тварин. Що робити в разі пошкодження лампи, читайте в матеріалі за посиланням.
Ключові характеристики
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина: 437 мм
- Клас енергоспоживання: A+
- Потужність: 15 Вт
- Напруга живлення: 220-240 V
- Термін служби: 10000 год
- Товщина: 25 мм
- Рівень захисту: IP 20
- Ширина: 25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 437 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Термін служби | 10000 г |
| Товщина | 25 мм |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 203,15 ₴

