-14%


Розподільча коробка E.Next 167x125x83 мм, накладна, IP54, без клемної колодки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка 167х125х83мм без клемної колодки, E.Next
Призначена для зовнішнього встановлення. Без клемної колодки. Кріплення кришки до корпусу: гвинтами.

Ключові характеристики
- Вибухозахищене виконання: Ні
- Висота: 82 мм
- Довжина: 167 мм
- Клемна колодка: Ні
- Матеріал корпусу: Полівінілхлорид
- Вогнестійкість: Так
- Спосіб встановлення: Накладний
- Степінь захисту: IP 54
- Термостійкість: Так
- Тип конструкції: Цільна
- Тип системи: Розподільна коробка
- Форма: Прямокутна
- Колір: Сірий
- Ширина: 125 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Вогнестійкість | Так |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термостійкість | Так |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: від 472,92 ₴

