
Вбудований розподільний щит Hager GOLF на 8 модулів, білий, IP40, 63 А
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щит вбудований з білою дверцяткою на 8 модулів Hager GOLF, Іспанія

Технічні дані:
Ключові характеристики
Ступінь захисту IP: IP30 без дверцятки, IP40 з дверцяткою, IK07
Клас ізоляції: II
Білий колір: RAL 9010
Номінальний струм: для пристроїв до 63 А
Номінальна напруга по ізоляції: 400В змінного струму/50 Гц
Перевірка ниткою накалу: 850°C
Установка дверцятки справа або зліва, без демонтажу кришки; замок і ключі не входять в комплект. Дверця розкривається на 180°.
Ваші переваги:
- Захист від крадіжок електроенергії — щиток можна опломбувати.
- Висока безпека — у кришку можна вбудувати замок.
- Акуратні та легко виконувані надписи — смужки для надписів та відповідні покриття входять до серійної комплектації.
- Простий і швидкий монтаж — за допомогою швидкоз'ємного кріплення корпусу.
- Акуратна прокладка провідників — вбудовані пристрої для кріплення провідників.
- Надійні та прості клеми для провідників PE/N — клемні колодки PE та N входять до серійної комплектації.
У комплекті постачання:
- Латунний гвинт
- Модульні заглушки
- Нова патентована система (VZ787N)
- Стойки для фіксації кабельних стяжок; скоби, які утримують кабель, не входять в комплект (кроме щитків на 4 і 8 модулів) (VZ699N)
- Захисна плівка дверця
- Картонна упаковка
- Шасі DIN-рейок з компенсацією штукатурки (глибиною до 4 мм для VF104 та 108; 8 мм — для інших) при установці коробки занадто глибоко в стіні (може бути накрита штукатуркою).
- Шасі регулюється по горизонталі до 2°.
- Закриті участки анкерної фіксації в порожнистих стінах; анкери для порожнистих стін — замовляються окремо (VZ696N).
Додаткові параметри
- Замок: Врезний
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Максимальний струм: 63 А
- Опломбування: Так
- Прозорі двері: Ні
- Розташування: Горизонтальне
- Оглядове вікно: Ні
- Ступінь захисту: IP 41
- Тип монтажу: Вмонтований
- Тип обладнання: Розподільний ящик
- Тип щита: Розподільний
- Колір: Білий
- Штепсельна розетка: Так
- Висота: 98 мм
- Довжина: 225 мм
- Кількість шафів: 1
- Частота: 50 Гц
- Ширина: 275 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Максимальний струм | 63 А |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Частота | 50 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Штепсельная розетка | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: від 1 123,72 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна упаковка

