-10%




Hager VOLTA 3-рядний мультимедійний щит для слаботочних систем з металевими дверима
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Щит 3-рядний для мультимедіа та зв'язку, вбудований з металевими дверима, Hager VOLTA
Усі системи мультимедіа та зв'язку працюватимуть безперебійно, якщо їх кабелі правильно розмістити. А зробити це краще в єдиному щиті Volta, спеціально призначеному для слабкострумових систем. Тут може зберігатися обладнання, необхідне для функціонування систем пожежної, охоронної сигналізації, SAT-розподільники, маршрутизатори та інше мультимедійне обладнання. Модель VU36NWB має два ряди під модулі та один під навісне обладнання. А закривається щит на залізну дверку, яка забезпечить збереження та безпеку вмісту. Панелі в щиті розташовані блоками, що робить їх установку та демонтаж простішими.



Ключові характеристики
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Розташування: Вертикальне
- Степінь захисту: IP 30
- Тип монтажу: Вмонтований
- Тип обладнання: Щит
- Тип щита: Розподільчий
- Внутрішня висота корпусу, мм: 498
- Кабельні вводи:
- Збоку: Верхня і нижня порожнини зліва та справа з заглибленням 25 мм
- Зверху/знизу: Знімна панель з вибивками для вводу кабелів
- Ззаду: Верхня порожнина 2 x 3 x 25 мм, нижня порожнина 4 x 25 мм
- Клас захисту: II (з захисною ізоляцією)
- Кількість модулів, шт.: 36+6
- Матеріал стінної коробки/кришки: Пластик, вогнестійкість відповідно до VDE 0603T.1 Випробування розжареною дротом: 960°C/30 сек
- Номінальна напруга: 400В/50Гц
- Номінальний струм: Для пристроїв до 63А
- Розмір монтажної плити, мм: 454 x 265 x 2,5
- Розмір зовнішньої рамки, мм: зовн.: 630,5 x 348, внутр.: 570,5 x 288
- Розмір ніші в гіпсокартоні В/Ш/Г, мм: 5 x 87 | 595 x 314
- Розмір ніші в твердостінній стіні В/Ш/Г, мм: 615 x 335 x 90
- Степінь захисту: IP 30
- Типорозмір: 3-рядний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутреннея висота корпусу, мм | 498 |
| Кабельні вводи: Збоку | Верхня і нижня порожнини зліва і справа з поглибленням 25 мм |
| Кабельні вводи: Зверху/знизу | Знімна панель з виштамповками для вводу кабелів |
| Кабельні вводи: Ззаду | Верхня порожнина 2 x 3 x 25 мм, нижня порожнина 4 x 25 мм |
| Клас захисту | II (з захисною ізоляцією) |
| Кількість модулів, шт | 36+6 |
| Стінний матеріал коробки/кришки | Пластик, вогнестійкість згідно з VDE 0603T.1 Випробування розпеченим дротом: 960°C/ 30 сек |
| Номінальна напруга | 400В/50Гц |
| Номінальний струм | Для пристроїв до 63А |
| Розмір монтажної плити, мм | 454 x 265 x 2,5 |
| Розмір зовнішньої рамки, мм | зовнішньо.:630,5 x 348, внутр.:570,5 x 288 |
| Розмір ніші в гипсокартоне В/Ш/Г, мм | 5 x 87, 595 x 314 |
| Розмір ніші в твердотілої стіні В/Ш/Г, мм | 615 x 335 x 90 |
| Ступінь захисту | IP 30 |
| Типорозмір | 3-рядний |
- Ціна: від 2 955,89 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна упаковка з захистом при малярних роботах

