
Розподільчий щит Hager GOLF 8 модулів з білою дверцяткою, IP40, 63А, Іспанія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щит накладний з білою дверцею на 8 модулів Hager GOLF, Іспанія

Технічні дані:
Основні характеристики
- Ступінь захисту IP: IP30 без дверці, IP40 з дверцею, IK07
- Клас ізоляції: II
- Колір: білий (RAL 9010)
- Номінальний струм: для пристроїв до 63 А
- Номінальна напруга по ізоляції: 400 В змінного струму/50 Гц
- Перевірка ниткою накалу: 850°C
- Установка дверці: справа або зліва, без демонтажу кришки
- Замок та ключі: не входять у комплект
- Дверця відкривається на 180°
Ваші переваги:
- Захист від крадіжок електроенергії — щиток можна опломбувати.
- Висока безпека — у кришку можна вбудувати замок.
- Акуратні та легко виконувані надписи — смужки для написів та відповідні покриття входять у серійну поставку.
- Простий та швидкий монтаж — за допомогою швидкознімного кріплення корпусу.
- Акуратна прокладка проводників — вбудовані пристрої для закріплення проводників.
- Надійні та прості клеми для проводників PE/N — клемні колодки PE та N входять у серійну поставку.
Вводи для кабелю, трубки та кабельного каналу.
У комплекті поставки:
- Латунний гвинт
- Модульні заглушки
- Пряма фіксація DIN-рейок до настінної коробки дає достатньо місця для кабелю за ними
- Нова патентована система маркування (крім щитків на 4 і 8 модулів)
- Дверця з захисною плівкою
- Картонна упаковка
- Стойки для фіксації кабельних стяжок; скоби для кабелів не входять у комплект (VZ699N)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Максимальний струм | 63 А |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 |
| Частота | 50 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Рубильник | Так |
| Тип рубильника | Перекидний |
| Штепсельная розетка | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Автоматичний вимикач | Так |
| Колір | Білий |
- Ціна: від 1 072,24 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна упаковка

