
Розподільчий щит Hager GOLF 12 модулів з білою дверцяткою, IP40, навісний
Щит накладний з білою дверцятю на 12 модулів Hager GOLF, Іспанія

Технічні дані:
Ступінь захисту IP: IP30 без дверці, IP40 з дверцею, IK07
Клас ізоляції: II
Білий колір: RAL 9010
Номінальний струм: для пристроїв до 63 А
Номінальна напруга по ізоляції: 400 В змінного струму/50 Гц
Перевірка ниткою накалу: 850°C
Встановлення дверці справа чи зліва, без демонтажу кришки;
замок і ключі не входять у комплектацію. Дверця відкривається на 180°.
Ваші переваги:
Захист від крадіжок електроенергії — щиток можна опломбувати.
Висока безпека — у кришку можна вбудувати замок.
Охайні та легко виконувані написи — смужки для написів і відповідні покриття входять у серійну поставку.
Простий і швидкий монтаж — за допомогою швидкоз'ємного кріплення корпусу.
Охайна прокладка провідників — вбудовані пристрої для кріплення провідників.
Надійні та прості клеми для провідників PE/N — клемні колодки PE та N входять у серійну поставку.
Входи для кабелю, трубки та кабельного каналу.
У комплекті поставки: — Латунний гвинт
— Модульні заглушки
— Пряма фіксація DIN-рейок до настінної коробки дає достатньо місця для кабеля за ними.
— Нова патентована система маркування (окрім щитків на 4 та 8 модулів)
— Дверця з захисною плівкою
— Картонна упаковка
— Опори для фіксації кабельних стяжок; скоби для кабелів не входять у комплект (VZ699N)
Ключові характеристики
- Автоматичний вимикач: Так
- Висота: 99 см
- Довжина: 252 см
- Замок: Врезний
- Кількість обслуговуваних сторін: 1
- Кількість шаф: 1
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Максимальний струм: 63 А
- Номінальний струм: 63 А
- Опломбування: Так
- Прозорі двері: Ні
- Розташування: Горизонтальне
- Рубильник: Так
- Смотрове вікно: Ні
- Ступінь захисту: IP 41
- Тип монтажу: Навісний
- Тип обладнання: Розподільний ящик
- Тип рубильника: Перекидний
- Тип щита: Розподільний
- Колір: Білий
- Ширина: 282 см
- Штекерна розетка: Так
- Номінальна напруга головної ланки: 400 В
- Частота: 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 |
| Частота | 50 |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний вимикач | Так |
| Прозорі двері | Ні |
| Рубильник | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Тип рубильника | Перекидний |
| Колір | Білий |
| Штепсельная розетка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Так |
- Ціна: від 1 226,16 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна упаковка

