
Розподільчий щит Hager GOLF на 48 модулів з прозорою дверцятою, IP40, 63А
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Накладний щит з прозорою дверцятю на 48 модулів Hager GOLF, Іспанія

Технічні дані:
Ступінь захисту IP: IP30 без дверці, IP40 з дверцею, IK07
Клас ізоляції: II
Білий колір: RAL 9010
Номінальний струм: для пристроїв до 63 А
Номінальна напруга ізоляції: 400В змінного струму/50 Гц
Перевірка ниткою накалу: 850°C
Встановлення дверці справа або зліва, без демонтажу кришки;
замок і ключі в комплект не входять. Дверця відкривається на 180°.
Ваші переваги:
Захист від крадіжок електроенергії – щиток можна опломбувати.
Висока безпека – у кришку можна вмонтувати замок.
Охайні та легко виконувані написи – смужки для написів та відповідні покриття входять у серійне постачання.
Простий і швидкий монтаж – за допомогою швидкознімного кріплення корпусу.
Охайна прокладка провідників – вбудовані пристрої для закріплення провідників.
Надійні та прості клеми для провідників PE/N – клемні колодки PE та N входять у серійне постачання.
У комплекті постачання:
- Латунний гвинт
- Модульні заглушки
- Пряма фіксація DIN-рейок до настінного коробки забезпечує достатньо місця для кабеля за ними.
- Нова патентована система маркування (крім щитків на 4 та 8 модулів)
- Дверця з захисною плівкою
- Картонна упаковка
- Стойки для фіксації кабельних стяжок; скоби для кабелів не входять у комплект (VZ699N)
Загальні характеристики:
- Автоматичний вимикач: Так
- Висота: 99 мм
- Довжина: 647 мм
- Замок: Вбудований
- Кількість шафів: 1
- Конструкція: Збірно-розбірна
- Максимальний струм: 63 А
- Номінальний струм: 63 А
- Опломбування: Так
- Прозорі двері: Так
- Розташування: Горизонтальне
- Рубильник: Так
- Оглядове вікно: Так
- Ступінь захисту: IP 41
- Тип монтажу: Настінний
- Тип обладнання: Розподільчий щит
- Тип рубильника: Перекидний
- Тип щита: Розподільчий
- Колір: Білий
- Ширина: 282 мм
- Штепсельна розетка: Так
- Номінальна напруга головної ланцюга: 400 В
- Частота: 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 |
| Частота | 50 |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний вимикач | Так |
| Прозорі двері | Так |
| Рубильник | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Тип рубильника | Перекидний |
| Колір | Білий |
| Штепсельная розетка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 647 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Так |
- Ціна: від 2 571,66 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна упаковка

