

Двошарова антистатична безгалогенна труба 95x35 мм, HDPE, Анттістатик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТРУБА ДВОШАРОВА БЕЗГАЛОГЕННА АНТТИСТАТИЧНА
Антистатичний, антибактеріальний, безгалогенний, гнучкий, двошаровий протектор. Обидва кінці заглушені пробкою. Тест тиску відповідно до ISO 5167-1.
Ключові характеристики
Подробиці технічних даних
- Вага: 0,2200 kg/m
- Колір: синій / білий
- Матеріал: HDPE
- Безгалогенний матеріал: так
- Термостійкість, Температура експлуатації: Зберігання: -45 - + 60 ° C
- Механічна стійкість: Монтаж: -5 - +60 ° C
- Антибактеріальні: 450 N/20 cm
- Вимір: так
- Зовнішній діаметр: 95 x 35 cm
- Внутрішній діаметр: 63 mm
- Допуски: 52 mm
- Радіус вигину: Довжина ± 0,5 м
- Клас вогнестійкості матеріалу основи: 350 mm
- Ступінь захисту: A1
- Особливі умови поставки: IP 40
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальні | Да |
| Безгалогенний матеріал | Да |
| Вага | 0,2200 kg/m |
| Вимір | 95 x 35 cm |
| Зовнішній діаметр | 63 mm |
| Внутрішній діаметр. | 52 mm |
| Допуски | Довжина ± 0,5 м |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 |
| Матеріал | HDPE |
| Механічна стійкість | 450 N/20 cm |
| Особливі умови поставки | стандарт |
| Радіус вигину | 350 mm |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Термостійкість, Температура експлуатації | Зберігання: -45 - + 60 ° С; Монтаж: -5 - +60 °C |
| Колір | синій / білий |
- Ціна: від 183,18 ₴

